Review of:

Reviewed by:
Rating:
5
On Ağustos 11, 2019
Last modified:Ağustos 11, 2019

Summary:

Güvenlik kamerası kayıt cihazından görüntü alma , güvenlik kamerası görüntülerini yedekleme , kamera kayıt cihazından görüntü izleme , kamera kaydı nasıl izlenir , dvr kayıt yedekleme , kamera kayıt izleme ,

Yukarıda ki gibi bir işleme ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz.İstanbul Avrupa bölgesinde her yerde gezici teknik ekiplerimiz güvenlik kamera kayıt cihazınızdan izlemek istediğiniz yeri izletebilir gerek duyarsanız flash disk ile kayıt edilip yedeklenip size sunulur.

dvr kayıt cihazlarından öncelikle sorunlu olan kamera kanalları seçildikten sonra tarih ve saat ile birlikte sorun olduğu düşünülen kayıtlar bulunur.Bulunan kayıtlar bir flash diske yedeklenip daha sonra bunlar bilgisayarda izlenebilecek duruma getirilir.
Bazı kayıt cihazlarından alınan görüntüler direk bilgisayarlarda izlenemez.
Bu izlenemeyen görüntüler emniyet birimleri tarafından kabul görmemektedir.Bu sebepten alınan kayıtların izlenebilen formata çevrilmesi convert edilmesi gerekmekdir.
Yapılacak olan kayıt cihazındaki yedekleme işlemleri alınacak kamera kanal sayısı zaman arttıkca işlem süreside uzamaktadır.Buna istinaden convert süreside uzayabilmektedir.
Tüm bu işlemleri biz sizin yerinize yapmaktayız,