Gezici Teknik Servis

güvenlik kamerası kayıt cihazından görüntü alma

Review of:

Reviewed by:
Rating:
5
On Ağustos 11, 2019
Last modified:Ağustos 11, 2019

Summary:

Güvenlik kamerası kayıt cihazından görüntü alma , güvenlik kamerası görüntülerini yedekleme , kamera kayıt cihazından görüntü izleme , kamera kaydı nasıl izlenir , dvr kayıt yedekleme , kamera kayıt izleme ,

Yukarıda ki gibi bir işleme ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz.İstanbul Avrupa bölgesinde her yerde gezici teknik ekiplerimiz güvenlik kamera kayıt cihazınızdan izlemek istediğiniz yeri izletebilir gerek duyarsanız flash disk ile kayıt edilip yedeklenip size sunulur.

dvr kayıt cihazlarından öncelikle sorunlu olan kamera kanalları seçildikten sonra tarih ve saat ile birlikte sorun olduğu düşünülen kayıtlar bulunur.Bulunan kayıtlar bir flash diske yedeklenip daha sonra bunlar bilgisayarda izlenebilecek duruma getirilir.
Bazı kayıt cihazlarından alınan görüntüler direk bilgisayarlarda izlenemez.
Bu izlenemeyen görüntüler emniyet birimleri tarafından kabul görmemektedir.Bu sebepten alınan kayıtların izlenebilen formata çevrilmesi convert edilmesi gerekmekdir.
Yapılacak olan kayıt cihazındaki yedekleme işlemleri alınacak kamera kanal sayısı zaman arttıkca işlem süreside uzamaktadır.Buna istinaden convert süreside uzayabilmektedir.
Tüm bu işlemleri biz sizin yerinize yapmaktayız,

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiket Bulutu

BIST
1124
USD/EUR
1,1633
Amerikan Doları
2,06902
Euro
9,0796
İngiliz Sterlini
9,9585
Japon Yeni
7,4153
Rus Rublesi
1,9948
SA Riyali
1,8636
Altın
0,8577
Son Güncelleme: 28.09.2020 02:35
Hemen Ara
Önceki yazıyı okuyun:
güvenlik kamera servisi

Güvenlik kamera servisi Güvenlik kamera sistemleri satış,servis ve bakım hizmetleri veren şirketimiz 1998 yılından bügüne siz değerli müşterilerimize Kamera teknik servis...

Kapat