Gezici Teknik Servis

laptop tamiri

laptop tamiri

Laptop tamiri , Dizüstü yada notebooklarınızda zamanla kullanım kaynaklı sorunlarda daha da ilerlediğinde hiç açılmama ve çalışmama sorunları meydana gelir. Buna etken bir çok sebep olabilir aşağıda bu etkenler hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Hemen bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

laptop tamiri
laptop tamiri

laptop tamiri açılmıyor

Genellikle buna sebep donanım arızları ve anakart arızalı sebep olmaktadır. Anakart üzerinde elektronik malzemelerin sıvı temas yada elektriksel sebeplerde arıza yapar ve bu malzemeler değişmeden laptop genelde çalışmaz.

laptop tamiri ısınma sorunu

bilgisayarınız çalışırken ısınırken ve kendini soğutmak için bir fanı vardır. Bu fan ortamda bulunan havayı sürekli bilgisayarı soğutmak için kullanır. Hava içindeki tozlar fan peteklerinde birikir ve soğutma verimsiz olur ve arıza bile verebilir bilgisayar yavaş çalışır kapanıp açılabilir.

laptop tamiri kırık ekran

Bi sebepten ötürü ekranınız kırılabilir fakat buna bazen sıkı menteşeler sebep olabilir. Kırık ekranlarınız yada arızalı ekranlarınızın değişimi yapmaktayız.

bozuk pil batarya

Bilgisayarınızda bulunan pil bataryalar zamanla sürekli sarj olmaktan yada elektriksel sebeplerle bozulmaktadır. Bu pil bataryaları muadil yad orjinalleri ile değiştirmekteyiz.

laptop sarj almıyor

Bilgisayarınız sarj almaması bazen adaptör ucundaki jack kablo problemlerinden bazen ise bilgisayar tarafındaki soketten meydana gelir.

kırık yada sorunlu menteşe

Bilgisayarınız menteşesi kırılmadan önce toz ve diğer etkenlerden dolayı zaman içerisinde sertleşir ve buna bağlı olarak sertleşen menteşe açıp kapatırken kendisi kırılır ve bazen ekran ve kasanında kırılmasına sebep olur.

bozuk klavye

Bozuk yada bazı tuşları basmayan klayelerde genellikle sıvı temas sebep olmaktadır. klavye değişimi yapmak kaçılmazdır.

yukarıdaki sebepler gibi sorunlarınız varsa arayın yardımcı olmaya çalışalım

laptop notebook netbook dizüstü bilgisayar  kargo gönderilerinizin alıcı ve gönderici ücretlendirmesi size aittir.
Tamir işlemleri 1 ila 3 gün iş günü sürmektedir.
Tamiri edilemeyen cihazlardan herhangi bir ücret alınmamaktadır.!
Arıza tespit ücreti diye bir ücret alınmamaktadır. !
( ÖRNEĞİN cihazınızın sorunu giderilmesi için 200 tl ücreti var dendi tamir ücretini fazla geldi tamir etmekten vazgeçtiniz herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor.) !

Bilgisayar Bilgilendirme

  • Notebook, Laptop, Netbook larınızda sıvı teması (çay dökülmesi, kahve dökülmesi, su dökülmesi )gibi durumlarda kesinlik ve hemen adaptör sarj soketi ve pili çıkarılmalıdır.

Bilgisayar Bilgilendirme

  • Zamanında yapılan bakımlar bilgisayarınız ömrünüz uzattığı gibi yüksek performansta çalışmasını sağlar..

notebook tamiri,
notebook tamiri istanbul,
laptop hiç elektrik gelmiyor
lenovo laptop hiç açılmıyor,
lenovo laptop açılmıyor,
Asus laptop hiç açılmıyor,
Asus laptop açılmıyor ışıklar yanıyor,
laptop kapandı açılmıyor,
Laptop açılmıyor,
Laptop şarj oluyor ama açılmıyor,
Acer laptop açılmıyor,
notebook hiç açılmıyor,
hp notebook hiç açılmıyor,
casper notebook hiç açılmıyor,
notebook açılmıyor,
hometech notebook açılmıyor,

laptop arıza servisi


0 Reviews

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiket Bulutu

Avenir kamera kayıt cihazı tamiri Balitech kamera kayıt cihazı tamiri Cenova kamera kayıt cihazı tamiri en iyi güvenlik kamerası en ucuz güvenlik esenler kamera servisi esenyurt kamera servisi goldnet kamera kayıt cihazı tamiri güneşli kamera servisi güneşli kamera sistemleri Güngören kamera servisi güvenlik kamera güvenlik kamera kurulumu güvenlik kamera markaları güvenlik kamera servisi güvenlik kamera sistemleri kurulumu güvenlik kamerası güvenlik kamerası fiyat güvenlik kamerası fiyatı güvenlik kamerası kurulumu güvenlik kamerası markaları güvenlik kamerası montajı güvenlik kamerası servisi güvenlik kamera teknik servis Haikon kamera kayıt cihazı tamiri Hikvision kamera kayıt cihazı tamiri kamera arıza kamera ayar kamera güvenlik kamera kayıt cihazı tamiri kamera kurulum kamera montaj Kamera Sistemleri kamera teknik servis lg tv duvara montaj Neutron kamera kayıt cihazı tamiri Retro kamera kayıt cihazı tamiri Sefaköy kamera servisi Yenibosna Güvenlik Kamera Sistemleri yenibosna kamera yenibosna kamera arıza Yenibosna kamera servisi Yenibosna Kamera Sistemleri yenibosna kamera tamiri çanak anten kurulumu ALARM (4)
avcılar (1)
BİLGİSAYAR (1)
İtfaiye Ruhsatı Nasıl Alınır (4)
KAMERA (115)
Kamera (18)
Kamera Genel Bilgiler (7)
kamera sistemleri (20)
Klima Elektrik Tesisat (1)
Kombi Elektrik Tesisat (1)
Notebook (1)
REFERANS (1)
Servisimiz Olun (1)
TELEVİZYON (13)
tv montaj (5)
Uncategorized (6)
UYDU (47)
Uydu Genel Bilgiler (3)

WP Cumulus Flash tag cloud by Roy Tanck requires Flash Player 9 or better.

Hizmetlerimiz

Call Now ButtonHemen Ara
Önceki yazıyı okuyun:
televizyon duvara montaj

televizyon duvara montaj televizyon duvara montaj İstanbul avrupa bölgesinde televizyonlarınız ister tüplü televizyon olsun isterse lcd led tv olsun bütün...

Kapat