Florya uydu servisi

Florya uydu sistemleri satış, servis ve bakım hizmetleri veren şirketimiz 1998 yılından bügüne siz değerli müşterilerimize uydu servisi hizmeti vermektedir.

servis numarası

servis numarası

Florya uydu servisi, yağmur kar fırtına ve elektriksel sebeplerde doğabilecek sinyal azalması yada tamamen kaybolması durumundada hizmet verebildiği gibi uydu servisi sistemlerinde taşınma yada eski çanak anteninizin yenilenmesi, değiştrilmesi veya sıfırdan montaj hizmetlerinide vermektedir.

İşte bu noktada bu gün belki onlarca firmadan fiyat teklifi alıp bir çok firmaya uydu sisteminizi kurdurabilirsiniz fakat devamında uydu servisi bulmanız bir o kadar zorlaşacaktır.
Bu aşamada Florya uydu servisi olarak biz hizmetinizdeyiz.
uydu sisteminizde herhangi bir problem yaşadığınızda firmamıza ( 0212 ) 452 88 80 (0541) 511 10 34 numaralı çağrı numaramızdan bize ulaşabilir Florya uydu servisi isteyebilirsiniz,

İsterseniz Florya uydu servisi formunu doldurup uydu servisi talep edebilirsiniz.

Bu doğrultuda talep ettiğiniz uydu servisi çağrı merkezimize ulaştıktan sonra aynı gün sorunlarınızı çözmek için gayret edecektir.

Florya uydu servisi olarak verdiğimiz hizmetler;
Florya uydu servisi,
Florya çanak anten montajı,
Uydu alıcısı değişimi,
Uydu alıcısı tamiri,
Çanak anten sinyal ayarı,
Lnb değişimi,
Uydu yön ayarı,
Sizinde yukarıdaki gibi uydu sistemi sorunlarınız var ise lütfen Florya uydu servis çağrı merkezimizi arayarak uydu servisi talep ediniz.