Gezici Teknik Servis

kamera sistemleri kurulumu

Güvenlik kamera sistemleri kurulumu


atakoy_güvenlik_kamera
İstanbul avrupa bölgesinde tüm güvenlik kamera sistemlerinin kurulum ve tadilat işlerini uzman ekibimizle istanbul avrupa bölgesinde Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, semtlerinde kamera sistemleri kurulumu gerçekleştirmekteyiz.

servis numarası

servis numarası

Güvenlik kameralarınızı nasıl ve nerden almış olursanız olun kurulum ihtiyacınız doğacaktır.Almış olduğunuz yada alacağınız kameraların montajını kurulumunu uzman ekiplerimizle yapmaktayız.kamera sistemi montaj işlemi bittikten sonra sistem devreye alma, hard disk tanıtımı, uzaktan izleme açılması, kayıt ayarları, gerekli bakım programlarının ayarlanması, vb işlemler güvenlik kamera sisteminizden verim alabilmeniz için gerekli olan işlemlerdir.
Bilinçsiz yapılan güvenlik kamera kurulumu montaj işlemleri gerek görüntü kayıpları yada görüntü kalitesi açısından olumsuz sonuçlar doğuracaktır.

İşte bu kayıpları engellemek için güvenlik kamera kurulum ekibimizden yardım almanız gerekmetedir.Ekiplerimiz kamera kurulumu için en uygun yer açı bularak kurulum işlemlerini gerçekleştirecektir.

Kurulum yaptığımız güvenlik kamera sistemleri
İp kamera, analog (cctv), ahd(analog HD), hd CVI, Gibi sistemlerdir.

Gerek kablolama gerekse adaptör ve pano sistem devreye alma kurulum işlemleri a dan z ye çalışır durumda teslim edilir.

kamera sistemleri kurulumu

 

 

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiket Bulutu

BIST
1124
USD/EUR
1,1638
Amerikan Doları
2,06811
Euro
9,0796
İngiliz Sterlini
9,9619
Japon Yeni
7,4113
Rus Rublesi
1,9982
SA Riyali
1,8648
Altın
0,85742
Son Güncelleme: 28.09.2020 01:26
Hemen Ara
Önceki yazıyı okuyun:
uydu servisi iletisim adres ve telefonlarımız

gezici teknik servis uydu servisi adres ve telefonlarımız 0541 511 10 34 istanbul avrupa bölgesi uydu servisi Çalısma saatlerimiz sabah...

Kapat